KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12871452

nr 1287 1452

Oidentifierad konstnär. Flodlandskap med fiskare. Signerad CB -94. Olja på duk, 46x66 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 november 2019
kl 18:07:19